MÖBLER / Skåp & hyllor / Atenienne 9007538

nr 900 7538

Atenienne

1800-talets slut, höjd: 134 cm

Kondition: Skador

Utrop:

800 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 16 juni 2014
kl 18:07:15